Kim jesteśmy

Specjalizujemy się w nakładaniu najbardziej zaawansowanych powłok antykorozyjnych i lakierniczych. Malowanie na mokro, lakierowanie proszkowe, malowanie kataforetyczne (KTL), śrutowanie, fosforanowanie, oxilanowanie.

Alucrom Midroc to nowoczesne, przemysłowe lakiernie, wchodzące w skład grupy Midroc Europe należącej do globalnego szwedzkiego koncernu Midroc, które specjalizują się w nakładaniu najbardziej zaawansowanych powłok antykorozyjnych.

Z naszych usług korzystają firmy z branży automotive, producenci pojazdów szynowych, maszyn budowlanych, rolniczych, przemysł elektromechaniczny, producenci autobusów i naczep.

Od momentu powstania w 2003 roku do chwili obecnej wybudowaliśmy w Polsce 5 nowoczesnych lakierni zlokalizowanych w Bykowie (Byków 1 i Byków 2), Dębskiej Woli k/Kielc, Janowie Lubelskim, Oleśnicy

 Nasza wiedza, doświadczenie i stosowane technologie to efekt połączenia wiedzy i praktyki specjalistów z Polski oraz Szwecji. Standardy realizowanych przez nas procesów zapewniają osiągnięcie najlepszych rezultatów ekonomicznych i jakościowych przy zachowaniu restrykcyjnych norm bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska.

W oparciu o doświadczenie własne oraz szwedzkich partnerów Alucrom stale rozwija swój potencjał produkcyjny i realizuje zlecenia na rynku lokalnym oraz międzynarodowym.

Alucrom jest członkiem Skandynawsko - Polskiej Izby Gospodarczej , zrzeszającej przedstawicieli głównych sektorów gospodarki skandynawskiej.